O nas

Nasze cechy charakterystyczne to konkurencyjność, dynamika i doświadczenie. Współpracujemy z czołowymi polskimi firmami z branży uzdatniania wody i techniki basenowej. Zajmujemy się technologiami uzdatniania i wykorzystania wody w wielu aspektach – jako pitnej, użytkowej, przemysłowej i leczniczo-rekreacyjnej.

Tworzymy stacje uzdatniania wody dla budynków mieszkalnych, wodociągów gminnych, hoteli, zakładów produkcyjnych. Podejmujemy się kompleksowych realizacji – od badań parametrów wody poprzez projekt i kompletowanie urządzeń do montażu, rozruchu i serwisowania. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie odżelaziania, odmanganiania, zmiękczania, dezynfekcji i filtracji membranowej wody. Wykonujemy zlecenia płukania i dezynfekcji instalacji wodnych.

Stawiamy na jakość obsługi Klientów, nie boimy się wyzwań i realizacji zadań nietypowych. Doświadczony zespół pracowników i współpraca z wieloma firmami z branży uzdatniania wody pozwala nam stale umacniać naszą pozycję na rynku. Stawiane nam zadania rozwiązujemy kompleksowo - od koncepcji, poprzez wykonawstwo i rozruch, aż do stałej opieki serwisowej.

certyfikat most